0,00 €0

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sérum pre dokonale čisté póry PURIFYING

Rýchly prehľad

Sérum pre dokonale čisté póry redukuje výskyt rozšírených pórov v dôsledku nadmernej produkcie kožného mazu aj nečistôt v póroch a odumreté kožné bunky. Pleť bude jemnejšia, čistejšia, jasnejšia a zjednotená. Sérum pleť zmatňuje a hydratuje.

Katalógové číslo: 039

34,80 €
Diegodallapalma
aliansky pôvab a kvalita

Taliansky pôvab
a kvalita

Bio-revitalizačný multiaktívny účinok

Bio-revitalizačný
multiaktívny účinok

Dôsledný vedecký prístup

Dôsledný vedecký
prístup

Bez parabénov, olejov rozpúšťadiel a farbív

Bez parabénov, olejov
rozpúšťadiel a farbív

Detaily

Sérum pre dokonale čisté póry PURIFYING redukuje výskyt rozšírených pórov v dôsledku nadmernej produkcie kožného mazu aj nečistôt v póroch a odumreté kožné bunky. Pleť bude jemnejšia, čistejšia, jasnejšia a zjednotená. Sérum pleť zmatňuje a hydratuje.

  • Aktívne látky: 51+3 HYALU COMPLEXTM, bakuchiol ACN, exfoliačná kyselina mliečna, glykolová a salicylová kyselina, maz absorbujúce látky, celkom 69 aktívnych látok

  • Neobsahuje parabény, ani oleje

  • Výsledok: redukcia nedokonalostí pleti, hladšia pleťObjem 30 ml

Viac o prípravku

Sérum pre dokonale čisté póry z línie Purifying docieli redukciu viditeľnosti aj tých najkomplikovanejších nedokonalostí a pleť zmatní a hydratuje. Intenzívne účinky znižujú výskyt rozšírených pórov v dôsledku nadmernej produkcie kožného mazu aj nečistôt v póroch, a odumreté kožné bunky. Vďaka mikro-exfoliačnému účinku z pleti postupne miznú malé škvrny a iné nedokonalosti. Pleť bude jemnejšia, čistejšia, jasnejšia a zjednotená. Odporúčame pre riešenie nedokonalostí pleti v mladom aj staršom veku. Sérum Purifying neobsahuje parabány a oleje.

Aktívne látky:

  • 51+3 HYALU COMPLEXTM – multi-aktívne bio-revitalizačné účinky

  • bakuchiol ACN – optimalizuje tvorbu mazu, spomaľuje mikrobiálny rast, upokojuje pokožku

  • exfoliačná kyselina mliečna, glykolová a salicylová – exfoliačné a antibakteriálne účinky

  • maz absorbujúce látky – okamžité zlepšenie pleti a vďaka dlhodobému zmatňujúcemu účinku je pleť pripravená pre nanesenie make-upu

  • celkom 69 aktívnych látokLínia Purifying ošetruje pleť mastnú a aknóznu a redukuje jej nedokonalosti (lesklá T-zóna, rozšírené póry, nečistoty, čierne bodky a pupienky, nejednotná štruktúra a pod.), ktoré sa nevyskytujú len u mladistvých, ale vďaka stresu, hormonálnym zmenám, znečisteniu ovzdušia, diétam a i., tiež u zrelých žien. Ošetrenie obsahuje formulu 51+3 HYALU COMPLEXTM a bakuchiol ACN komplex z laboratórií RVB SKINLAB. Bunková bio-revitalizácia normalizuje produkciu mazu, póry, čierne bodky a iné nedokonalosti činí menej viditeľné, vyhladzuje jazvičky po akné, pleť je bez chýb a hladká.