0,00 €0

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ochranný krém proti vráskam SPF 15

Rýchly prehľad

Ochranný krém proti vráskam je špeciálne určený pre boj s príznakmi starnutia – redukuje vrásky a jemné línie, rešpektuje pri tom zraniteľnosť citlivej a reaktívnej pleti. Jeho mäkká textúra vytvára na pokožke jemný film, ktorý pleť ochráni a vyživí.

Katalógové číslo: 32

58,80 €
Diegodallapalma
aliansky pôvab a kvalita

Taliansky pôvab
a kvalita

Bio-revitalizačný multiaktívny účinok

Bio-revitalizačný
multiaktívny účinok

Dôsledný vedecký prístup

Dôsledný vedecký
prístup

Bez parabénov, olejov rozpúšťadiel a farbív

Bez parabénov, olejov
rozpúšťadiel a farbív

Detaily

Ochranný krém proti vráskam je špeciálne určený pre boj s príznakmi starnutia – redukuje vrásky a jemné línie, rešpektuje pri tom zraniteľnosť citlivej a reaktívnej pleti. Jeho mäkká textúra vytvára na pokožke jemný film, ktorý pleť ochráni a vyživí.

  • Aktívne látky: 51+3 HYALU COMPLEXTM, ProSense peptid, helixin, alanin, kyselina glutamová, maslo karité, UVA a UVB filtre, celkom 70 aktívnych látok

  • Chráni proti podráždeniu a začervenaniu

  • Používa sa každý deň – ráno


Objem 50 ml

Viac o prípravku

Ochranný krém proti vráskam SPF 15 z línie Soothing má jemnú textúru, ktorá vytvára na pleti film, ktorý ju chráni pred vonkajšími vplyvmi a slnečným žiarením a bojuje s príznakmi starnutia. Krém je neparfumovaný, bez alkoholu a konzervačných alergénov. Používa sa ráno.

Aktívne látky:

  • 51+3 HYALU COMPLEXTM multi-aktívne bio-revitalizačné účinky, anti-age účinky – obnovuje komfort, sviežosť a mäkkosť pleti

  • ProSense peptid – upokojujúc účinok, nedráždivý, redukuje začervenanie

  • helixin – upokojujúci, hydratačný, proti popraskaniu pokožky

  • alanin a kyselina glutamová – upokojujúce účinky

  • maslo karité – ochranné a hydratačné

  • UVA a UVB filtre – široké spektrum ochrany pred predčasným starnutím vplyvom slnečného žiarenia

  • celkom 70 aktívnych látok


Línia Soothing sa stará o citlivú pleť s kuperózou. Produkty sú vysoko znášanlivou ochranou citlivej pleti proti plynutiu času a vonkajším vplyvom. Obsahujú formulu  51+3 HYALU COMPLEXTM z laboratórií RVB SKINLAB a sú obohatené o vitamín E, F a ceramidy, ktoré posilňujú bariéru pleti proti pôsobeniu vonkajších vplyvov a bojujú s vráskami, stratou tonusu a elasticity. Neuropeptidy pôsobiace proti podráždeniu pleti (acetyl tetrapetid-15 a heptapeptid-10) vyvažujú ochranný systém citlivej pleti, redukujú pocity bolesti a reakcie pleti na podráždenie. Zvyšujú odolnosť a toleranciu voči vonkajším vplyvom.

Podobné produkty